Тури в Карпати навесні 2019

 

Запрошуємо зустріти весну в Карпатах. У квітні все зацвітає і зеленіє трава, а в травні з’являються перші ягоди. На травневі свята вже досить тепло, для того щоб йти в походи в Карпати.

 

Після зими особливо приємно вирватися з міста і приїхати на природу – в гори, щоб по-справжньому відчути весну, подихати свіжим гірським повітрям, отримати першу засмагу.Шанувальники активного відпочинку навесні прямують в Карпати, щоб здійснити сплав по гірських річках в період повені, сходити в піші туристичні походи в гори, покататися на велосипедах або конях.   Відпочинок в Карпатах навесні – це прекрасна можливість відправитися на справжню пригоду, побачити безліч красивих пейзажів, квітучі долини, могутні ліси і величні гори.

Чому варто їхати в Карпати навесні?

 

Саме навесні гірське царство набуває особливої чарівності. Незаймана природа прокидається від зимового сну і чекає саме на вас! Тільки у весняний час найдрібніші струмочки Карпат перетворюються на стрімкі повноводні ріки. Варто згадати про небезпечну і широку ріку Тись, на якій навіть влітку спускатися на катамарані або байдарці досить екстремально. Для романтиків приємно буде влаштувати фотосесію серед мальовничої весняної рослинності Карпат. Тут маса яскравих і неповторних сюжетів для прекрасних знімків: перші пробиваються з-під снігу проліски, лілово-фіолетові шафрани, яскраві зелені листочки на гілках дубів.Водоспади в цей час набираються повної сили, показуючи нам свою міць і неймовірні за красою каскади падаючої води. Обов’язково відвідайте водоспад Шипіт. Він розташований поблизу села Пилипець у Міжгірському районі. Для найвимогливіших романтиків проводяться екскурсії Ужгородськими вулицями. Відпочинок в Ужгороді дозволяє насолодитися красою тисячі екзотичних дерев, яким немає аналогів в Україні. На травневі свята тисячі туристів з’їжджаються до старої частини міста, що потопає у білих і ніжно-рожевих кольорах магнолії і сакури. А прогулянка в долину білих нарцисів недалеко від міста Хуст, безсумнівно, стане для вас найяскравішою подією відпочинку в Карпатах навесні.Саме навесні в Карпатському краї проводиться маса свят і фестивалів, присутність на яких обіцяє насичену програму та яскраві емоції. Для туристів завжди відкриті двері цікавих музеїв, середньовічних замків та інших архітектурних та історичних пам’яток Карпат, які з радістю поділяться своїми традиціями і звичаями. Нехай чарівні фарби весняного відпочинку в Карпатах назавжди залишаться у вашій пам’яті!

Туркомплекс Едельвейс Сіль Закарпаття

 

Путівки в Карпати навесні в туркомплекс Едельвейс що в Закарпатті,
в тому числі на травневі свята –
це, відмінні умови, низькі ціни великий безкоштовний критий басейн
та багато іншого для чудового відпочинку.