Травень … Початок цього місяця для багатьох асоціюється з відпочинком , вихідними і захоплюючими поїздками. Адже саме в цей час тепло сонця вже відчувається , але і дискомфорту зі спекою немає , саме в цей період багато хто думає , як провести травневі в горах , на свіжому повітрі. Але ми то знаємо , що краще Карпат намайскіе свята в 2013 році немає нічого краще.

Тури на травневі свята в Карпатах пропонує вам провести туристичний комплекс « Едельвейс». Тут є все , що потрібно для відпочинку. Тут можна приємно провести як сімейний відпочинок з дітьми , вибратися з компанією друзів або колегами по роботі , а завдяки просторах навколо можна навіть усамітнитися закоханим. При бажанні ви можете об’єднати відпочинок з екскурсіями по Закарпаттю , що залишить у вашій пам’яті дивовижні спогади.

Закохані можуть насолодитися прогулянками по лісу , де можна усамітнитися в тиші з природою або влаштувати невеликий пікнік в альтанках біля бази . Молодь і просто веселі компанії можуть весело провести час на свіжому повітрі за грою в футбол чи волейбол , посидіти під акомпанемент гітари біля багаття або пограти в більярд і настільний теніс. Любителі вести здоровий спосіб життя оцінять безкоштовні тренажерний зал і купання в басейні , а також можуть відвідати масажний кабінет і сауну. Ті , хто приїжджають з сім’єю , будуть досить широким вибором проведення дозвілля. Для дітлахів є спеціальний дитячий майданчик , де ваші чада зможуть грати .

Доступний відпочинок в Карпатах для багатьох став вже традиційним на травневі свята в Карпатах.